Projeler
Proje Detay
Foto?raflar
Kat Plany
Proje Detay

Özgürkent Sitesi

 

Özgürkent Sitesi Uşak'ın yükselen yıldızı Çobançeşme Parkı mevkiinde, yaşamın ve yatırımın değerini arttıran bir proje olarak konut sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor.

Geleceğin Uşak'ın da ki yerini bugünden almak isteyenler için yakın bir gelecekte yaşamın ve yatırımların yeni merkezi olarak farklı ve prestijli bir dünyanın kapılarını açan Özgürkent Sitesi, yapılacağı lokasyona eşşiz bir değer katacak kısa zamanda çevresindeki projelerle birlikte değerine değer katacak, Çobançeşme Parkı ve At Çiftliğine yakın konumu itibariyle evinizin içinde de, dışında da mutlu olacağınız nezih bir projedir.

Özgür İnşaat tarafından Yavuz Sultan Selim Caddesi üzerine inşa edilen Özgürkent Sitesi, sağlamlığın ve fonksiyonelliğin ön plana çıktığı 190 m2 lik 27 daire ve 1 dükkandan oluşan bir projedir.  

Daire planları ise hayatınızı kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Pırıl pırıl güneş alan, aydınlık ve ferah daireler yaşamınıza mutluluk ve enerji katacak... 

Özgürkent Sitesi konumu ve merkeze yakınlığıyla yeni hayatınızı düşündüğünüzden de renkli ve keyifli bir yaşam kalitesi sunacak.

Eviniz, her şeyiniz... Evinizde kendinizi güvende hissetmek ise en doğal hakkınız... Radye Temel Sistemi ile depreme karşı güvenli bir yapı olarak geliştirilen Özgürkent Sitesi mevcut deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan zemin etüt, statik, betonarme raporlarıyla da projenin güvenliliğinin altını çiziyor. 1. sınıf malzeme seçimi ve üzerinde titizlikle çalışılan detayları ile Özgürkent Sitesi, sevdiklerinizle birlikte mutlu olabileceğiniz en ideal yaşam alanı.

7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, kapalı devre güvenlik kamera sistemi, her dairede görüntülü interkom sistemi. Eviniz, aracınız ve sevdikleriniz yüksek konfor, yüksek koruma altında...

PROJE ÖZELLİKLERİ :

   Özgürkent Sitesi 1923 m2 arsa üzerine konumlandırılmış, %70'i yeşil alan ve otopark için ayrılmıştır.

   10 Katlı olarak yapılan binada, zemin katta dükkan olmak üzere ve 27 daire bulunmakta, her daire 190 m2 ye oturmaktadır.

    2 daire Yavuz Sultan Selim Caddesine, 1 dairede Çobançeşme Parkına bakmaktadır.

    Katlar arasında ses ve ısı yalıtımı yapılarak, katlar arasındaki gürültü en aza indirilerek dairelerin birbirinden en az etkilenmesi sağlanmıştır.

    İç kapılar membran kaplama olacaktır. Membran kapılar kesinlikle nemden ve rutubetten etkilenmez , boya ve cila istemez. Yüzey itibariyle antibakteriyeldir ve temizliği oldukça kolaydır.

    Mutfak dolaplarında, Lüks markalı ve garantili ürünler kullanılacaktır.

    Çelik kapı, panel çelik kapı yapılarak sizin ve sevdiklerinizin güvenliğinin en üst düzeyde olması sağlanacaktır.

    Dairelerde merkezi tv-uydu sistemi bulunacak, her daire için 3 ayrı uydu recevier kullanılmasına imkan verecektir.

    Merdiven ve balkon korkulukları alüminyum olacaktır.

    Her katta yangın alarm sistemi ve yangın dolabı bulunacak, böylelikle olası bir durumda en kısa zamanda müdahale mümkün olacaktır.

    Bina girişinde görüntülü ve şifreli zil sistemi kullanılacaktır.

 STANDART ÖZELLİKLER:

1923 m2 Arsa Alanı

  • Otomatik Kumandalı Bahçe Giriş Kapısı

  • Çocuk Oyun Alanı

  • Peyzaj ve Çevre Düzenleme

  • Çift Asansör

  • Radye Temel Sistemi ve Depreme Dayanıklı Yapı Tasarımı

  • Güvenlik kameralarıyla kontrol. Dairelerde görüntülü interkom sistemi

  • Katlarda yangın ihbar butonu ve siren, dairelerde ise duman dedektörleri

  • Sizi Özgürkent Sitesinde prestijli bir yaşama davet ediyoruz.


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Özgürkent Sitesi